Anasayfa / Blog / TEKNOFEST Ankara’da Radyo Dumlupınar Rüzgârı
17Eylül 2023

TEKNOFEST Ankara’da Radyo Dumlupınar Rüzgârı

TEKNOFEST Ankara’daki tek üniversite radyosu Radyo Dumlupınar, üst düzey bürokratları canlı yayında ağırlayarak farkını bir kez daha kanıtladı.

Radyo Dumlupınar, yaptığı yayınlarla TEKNOFEST’e damga vurdu.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin sesi olan Radyo Dumlupınar, dünyanın en büyük havacılık ve teknoloji fuarında DPÜ’nün açtığı stantta yer alarak hem üniversitemizin alandaki çalışmalarını hem de ülkemizin üst düzey bürokratlarının DPÜ hakkındaki görüşlerini tüm dünyaya canlı yayınlarla aktardı.

Radyo Dumlupınar, 30 Ağustos’ta kapılarını açan TEKNOFEST boyunca Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Özer Aydın’ın yanı sıra, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Millî Teknolojiler Genel Müdürü İlknur İnam, TRT spikeri Acar Acartürk, Millî Muharip Uçak Grup Başkanı Abdurrahman Şeref Can ve diğer üniversitelerin TEKNOFEST takımlarını özel yayınlarında ağırladı.

TEKNOFEST alanındaki pek çok medya kuruluşunun arasındaki tek üniversite radyosu olan Radyo Dumlupınar, hem Üniversitemizi hem de özgün yayıncılık anlayışını tüm TEKNOFEST takipçilerine tanıtmış oldu.