Anasayfa / Blog / Radyo Dumlupınar 15 Yaşında
20Nisan 2017

Radyo Dumlupınar 15 Yaşında

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesinde 29 Kasım 2004’te yayın hayatına başlayan Radyo Dumlupınar, 15. yaşını Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal’ın katıldığı törenle kutladı.

Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım Uysal, Radyo Dumlupınar’ın 15. yıl kutlama partisine katıldı.

Rektörlük binamızdaki Radyo Dumlupınar stüdyolarında yapılan kutlamaya Prof. Dr. Kâzım Uysal’ın yanı sıra, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Aydın, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Rahmi Kasımoğulları ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanımız Öğr. Gör. Yusuf Ziya Beydüz katıldı.

Stüdyoda Radyo Dumlupınar Sorumlu Müdürü Mustafa Murat Aydın, Radyo Dumlupınar Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Özlem Soyer Zeyrek ve radyoda görev yapan programcılar ile öğrenciler tarafından karşılanan Rektörümüz, kutlamanın yapılacağı canlı yayın stüdyosuna geçti.

UYSAL: BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Burada Radyo Dumlupınar’ın tanıtım filmini izleyen Rektörümüz, “Sizleri tebrik ediyorum. Kütahya halkından da aldığım geri dönüşler, sizin iyi yolda olduğunuzu gösteriyor. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Radyo Dumlupınar’ın kazandığı ödülleri de inceleyen Prof. Dr. Uysal, daha sonra 15. yıl pastasını kesti. Uysal’ın ardından Prof. Dr. Mustafa Aydın, Prof. Dr. Rahmi Kasımoğulları ve Öğr. Gör. Yusuf Ziya Beydüz de pasta kestiler.

Etkinliğin son bölümünde Rektörümüz, Radyo Dumlupınar programcılarının konserini dinleyip şarkılara eşlik ettiler.

ÜNLÜ KONUKLARLA CANLI SOHBETLER

Radyo Dumlupınar, 15. yıl etkinlikleri kapsamında çeşitli canlı yayınlar da gerçekleştirdi.

Oyuncu ve radyocu Ceyhun Yılmaz, şarkıcılar Hande Ünsal, Tuğba Yurt, Ayla Çelik, Gökhan Tepe ve İrem Derici, Radyo Dumlupınar canlı yayınına bağlanarak radyonun 15. yılını kutladılar.